Slim sušička na prádlo. Jakou byste doporučily?

martasek
15. čer 2020

Ahoj holky, vybíráme sušičku na prádlo, ale bohužel jsme limitováni prostorem. Jakou slim sušičku by jste doporučily? A zvládne prádlo pro čtyřčlennou rodinu? Děkuji za odpovědi🌼

zelenaesmolda
15. čer 2020

@martasek nemuzete dat klasickou a dat ji nad pracku?

elesse
15. čer 2020

Mame slim od candy, je uplne v pohode. Ale kdyz jsme vybirali v lete, tak slim susicky delali snad jen dve znacky, candy a hoover a je to stejny vyrobce... takze to bylo uplne jedno a vybrali jsme podle funkci a ceny. Nakonec stejne susim temer porad na jeden program🤷‍♀️

martasek
autor
16. čer 2020

@zelenaesmolda bohužel ne

martasek
autor
16. čer 2020

@elesse a na kolik kg prádla je? Popř. přímo typ, kterou máš? Moc děkuji.

badyr
16. čer 2020

@martasek máme slimku Beko HDF7412CSRX od března, jede v podstatě každý den, je na 7Kg. Jsem spokojená, využívám hlavně jeden program, párkrát jsem na zkoušku zkusila jiné.

jodyd
16. čer 2020

My máme Beko HDF7434CSRX a jsem spokojená. Je až na 7 kg prádla. Suším hlavně na program bavlna do skříně. Dvířka lze otočit a je možné ji napojit na odpad, takže po sušení nemusíš vylévat vodu ze zásobníku.

elesse
16. čer 2020

@martasek je na 7 kg. Mam totiz i slim pracku, ale samsung, na kterou se susicka dat neda, a tak mi vyhovuje ze obsah pracky jen prehodim. Nemam napojeni na odpad, ale to jsem ani nechtela, susicku mam v kuchyni

makronka222
16. čer 2020

Beko... vnitrek je stejnej jako Whirlpool (nebo podobna znacka - Bosch?) proste jen to je cenove jinde, znamej se v nich vrta x let, tak mu verim. Ted je konecne uz slimek vic...

makronka222
16. čer 2020

@zelenaesmolda to uz jen z logickyho hlediska nejde...

zelenaesmolda
16. čer 2020

@makronka222 proc ny to neslo?bezne se to dela v malych prostorech,dokonce se na to vyrabeji specialni police a drzaky