Varná deska. Je lepší s 5 hořáky?

stenlunka11
8. dub 2021

Ahoj ženy , rozhoduji se mezi 4 nebo 5 hořáky .je ten s 5 lepší ? Je prostornější ,alespoň pro 3 větší hrnce ? Máte některá zkušenost a podělí se prosím ? 🙂

kakba
9. dub 2021

Mam 4 horaky, ze dvou se da udelat 1 veeelkej. A mam velikost 90*60. Do klasiky 60*60 bych nikdy nesla. Je to maly a na vetsi hrnce nevyhovujici. 5 horaku za me zbytecnost. Nevarim nikdy ani na ctyrech zaroven.

zelenaesmolda
9. dub 2021

@stenlunka11
chces plynovou desku?

stenlunka11
autor
9. dub 2021

@zelenaesmolda ano plynovou . 🙂

stenlunka11
autor
9. dub 2021

@kakba je děkuji za tip . Mrknu na tyto rozměry . No u nás sd vaří ve velkém . Je nas hodne 😃 a musim rict , ze he to za trest velky hrnce a malo prostoru . Dam tam max , 2 v pohode. 3 uz je o nervy to porad posouvam, aby to tam nejak vlezlo 🙄🤦🏼

janapetrvalska
9. dub 2021

Podle toho jak casto se vari a pro kolik lidi, ted jsk denne varim (ja, dcerka, muz) nekdy delat zvlast pro nas dve a pro muze ma rad zverinu a to ja nemusim, nebo kdyz soubezne pripravuju na svacinky neco dcerce tak by se mi hodilo i 5 horaku (polevka, priloha, maso, nudle nebo potrebuju nekdy ohrat mleko na kasi , osmahnout cibulku , tak obcas saskuju a prehazuuju vypínam apod. Pak taky poskladat 4hrnce nebo pánve kdyz je mala plocha velke ucha (podle nadobi) je taky dilo.. ridila bych se podle svych aktuálních potřeb pripadne do budoucna bude vic clenu v rodine nebo naopak atd

stenlunka11
autor
10. dub 2021

@janapetrvalska doma nas je 5 . A vedle vydli syn s rodinou a převážne vařím i pro ne . Takze. Nas je opravdu hodne 😃a hodne se toho sni . Hlavne vyzaduju i wok horak. Ten pouzivam hodne . No mrknu na rozmery . Snad brzo vse otevrou, atl to muzu obkouknout 🙂

zelenaesmolda
10. dub 2021

@stenlunka11
tak to ti neporadim,chtela jsem ti navrhnout indukci,ja uz bych jinou desku nechtela 🙂

stenlunka11
autor
10. dub 2021

@zelenaesmolda tu jsem uz měla ., A jsem teda vic spokojena s plynem 😃😊

zelenaesmolda
11. dub 2021

@stenlunka11
Aha tak ja bych uz zase nechtela nic jineho nez indukci