4 postele do ložnice

veroniquecz
16. zář 2018

Ahoj, měli jste někdo v ložnici manželskou postel a dvě dětské postýlky? Jak jste se vešli? Za foto budu moc vděčná 🙏❤️📷🛏

olga_
16. zář 2018

@veroniquecz My jsme vyřešili matracemi na zemi (tři devadesátky vedle sebe). Na kraji u stěny skoro čtyřleťák, vedle manžel, pak já - a vedle mě tříměsíční dvojčata - při kojení si akorát podle potřeby přelezu na stranu, kde je zrovna poptávka. Jinak bychom se nevešli.

gruyerre
17. zář 2018

My máme velkou postel, a po straně, kde já spím, jsou za sebou obě malé postýlky, takže děti spí hlavama nebo nohama k sobě. Já si dávám hlavu podle toho, které dítě mě zrovna potřebuje. Žádná velká paráda to není, ale nic lepšího a praktičtějšího jsme nevymysleli 😀

gruyerre
17. zář 2018

Ještě dodám, že postýlky jsou bez bočnic, takže stejně starši většinou skončí ve velké posteli, miminko se zatím drží v hnízdečku.

lusinek12
17. zář 2018

Take ted budeme resit.. v loznici mame jednu.velkou manzelkou postel a jednu detskou postel ale jeslikoz nam.brzy pribyde dalsi prirustek dodo rodiny tak musome do pokoje jeste nacpat postylku... uz to mam.promyslene.. ale zatim so to nejak nedokazu prestavit jak to tam.bude.. tak na jednu stranu my.jsme se tam.krasne vesly ale pritel tam ma skrin s telefonama pocitace atd.. a toho se nechce vzdat uz jednou jsem ho musela vystehovat pac jsme kupovaly velkou skrin tak se musel.prestehovat do.jine skrine a ted by to uz nemel.kam.dat tak to.musome nejak.vymysler...

veroniquecz
autor
17. zář 2018

@gruyerre mate fotku prosím? Nějak si to neumím představit 🙂

veroniquecz
autor
17. zář 2018

@lusinek12 to jsme na tom úplně stejně 🙂

gruyerre
17. zář 2018

@veroniquecz Teď nejsem doma, ale hned jak přijdu, to vyfotím a pošlu vám to ve zprávě 🙂

veroniquecz
autor
17. zář 2018

@gruyerre moc děkuji!

nekiaxy
17. zář 2018

@veroniquecz my mame🙂 manzelskou postel a na strane u manzela spi v postylce bez bocnice dvoulety syn, na strane u me zatim s bocnici miminko. Lezeme do postele od noh, fungujeme bez problemu, i kdyz jsem se bala🙂 syna jsme k manzelovi nastehovali s predstihem, aby se necitil odstrceny...

evaaskalova
17. zář 2018

Doufam, ze vas nepohorsim bordelem. Zrovna s dcerkama vsechny 3 bojujeme s nemoci ruka noha usta,tak na uklid moc neni cas. My to tedy mame takto. Ve vetsi postylce spi 21m dcerka, v mensi v nohach postele 5ti mesicni. Ted budeme postylku starsi dcerky menit uz za postel se zabranou 140x80cm. Jeste porad se podle mereni vejdeme... 🙂