Podkrovní dětský pokoj. Jak jste řešili nábytek?

6. čer 2020

Ahoj holky, prosím, muzete mi poradit, která má ,, brzy,, zkosené stěny, jak ste třeba řešili nábytek? Vůbec nevím, co tam dát...

autor
6. čer 2020

Tady je foto.

puhelin
6. čer 2020

Mame bezny nabytek z Ikea. Hlavne serii Stuva, je variabilni. Cely byt name v podkrovi a veskery nabytek mame typovy, na miru pouze jednu skrinku.

katkapavlik
6. čer 2020

Ahoj, mám podkrovní pokoj a ložnici, nábytek jsem si nechala vyrobit na míru od truhláře.

pribylovapetra
6. čer 2020

Zkuste tuto skupinu, občas se tam dá najít inspirace https://m.facebook.com/profile.php?id=627429397... Záleží pro jak stare děti. Malým je to fuk,stačí postel a hračky. Pro starsi,hlavně holku bych řekla problém, ty potřebují hodně místa na oblečení.

silvie111
6. čer 2020

Zdravím, mohu se zeptat na šířku pokoje? Zrovna stavíme a pokojíky máme taky nahoře. Děkuji 🙂

zirafka11
6. čer 2020

Máme podobný pokoj, byť šikminy končí přibližně v 90 cm výšky zdi. Zatím nemáme řešeno nijak, ale do budoucna dáme pod šikminu skřínky tak, aby za ní vznikl prostor - bude to taková zašívárna, bunkr pro děti. Až vyrostou, bude to skrytý skladovací prostor. Klasickou skříň tam neplánuji, holt šatník bude buď v těch skřínkách anebo ve velké šatní skříni na chodbě.

silvie111
6. čer 2020

@zirafka11 to je fajn nápad! Když jsou děti menší, vytvořit jim takový bunkr 😍 ono stejně jak rostou, mění se i nábytek že? Děkuji za tip !

zirafka11
6. čer 2020

@silvie111 není zač. U nás na to přišel dědeček, nás by to taky nenapadlo ;)

silvie111
8. čer 2020

@zirafka11 ještě jsem natrefila na takový bunkr, krása 😍

kikina2612
29. kvě 2021

Dobrý den, mohu se zeptat, jak jste to prosím vyřešila? Máme podobný pokojík, malý, zkosené stěny, jedno malé okno naproti dvěřím a pod ním topení. Budeme tam dělat dělat pokojík pro dvě slečny, zatím jsou obě malé, defakto ještě mimča, ale již přemýšlím, jak to zařídit, aby se tam vešly dvě postele, dva stolky nebo aspoň jeden a nějaká ta skříňka na věci...děkuji