Pokojík pro starší dceru a mladšího syna. Jak to vymyslet?

neomenia
23. říj 2019

Milé maminky, nadpis zní jasně - potřebuju inspiraci, jak zařídit malý pokojik pro naše děti. Dcera je predskolacka, syn 8 měsícu. Zatim měla pokoj sama pro sebe, zařízený pro holčičku, ladeny do cerveno fialova. Je na to ještě čas ( syna mám v posteli, kojim), ale treba za rok až dva půjde k ségře. Jak to vymyslet, aby casr pokoje zustala holčičí, cast klucici s klukovskou vyzdobou? Pokud mate, dejte sem fotky vasich pokoju se starší dcerkou, mladsim klukem... Děkuji!

mates133
23. říj 2019

Máme stejný rozestup,v pokojiku maji ted hrozny binec,ale maji modre vymalovano,na to jsem domalovala bile mraky a rostliny a zviratka.Jinak maji palandu a dcera ma nahoře ještě takový ten tunel z Ikea,aby si mohla v klidu cist.Palanda je super,nahore si dcera stenu vyzdobila svyma oblibenyma konikama,dole ma svuj svet syn,jsou mu ted tri.

kejt29
23. říj 2019

Ja u nas cerpala inspirace na pinterestu, zkus mrknout 😉

neomenia
autor
23. říj 2019

@mates133 díky za tipy, a jak se navzajem v pokoji snáší?

irena1111
23. říj 2019

Já mám mezi dětmi 5 let rozdíl. Dcera bude mít 10 a syn 5 let. Pokoj mají společný vymalovaný světle zeleno - žlutou. Spí na palandě takže každý má po svém vyzdobený svůj koutek. Dcera spí nahoře takže neruší večer světlem bráchu při čtení. Dál mají v pokoji dvě skříně na hračky a knížky, velkou šatní skříň a velký stůl, kde majíoba dost prostoru.
S hračkami si hrají společně a snášejí se naprosto v pohodě.

neomenia
autor
23. říj 2019

@irena1111 tak to jsem ráda, že to funguje 🙂

barulina
23. říj 2019

Ja mam dceru 7 a cekam chlapecka. Nabytek mame bily, steny bile, jednu late. Nejakr doplnky ruzove nejake dam modre nebo v klucici barve a je.

mates133
23. říj 2019

@neomenia mnohem lépe,nez jsem čekala🙏🙃 naštěstí!Funguje to moc dobře..

neomenia
autor
23. říj 2019

@mates133 tak to je skvělý, kez by také u nas pak bylo..

konidana
24. říj 2019

@neomenia mám dceru a o 2 roky mladšího syna. Spolu v pokoji jsou od 3 let dcery. palanda pro holku je super, malý brácha tam nejdřív vůbec nevylezl a pak nesměl😉 Dcera tak má svůj prostor. V období cca 8 - 10 let dcera společný pokoj nedávala, pořád brečela a prudila, že nechce s bráchou, ale už asi zjistila, že nemá na výběr😉 Teď jsme jí nově udělali na palandu i závěs. Kdyžtak pošlu odkaz na fotky

zelenaesmolda
24. říj 2019

zkus skupinu inspirace bydleni interier architektura na fb