• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte PCO? Bažím po všech informacích

29. prosince 2011 
Polycystycké vaječníky. Mám taky spoustu info i zkušeností s IUI i s IVF. Podařilo se některé otěhotnět přirozeně i s PCO? A jaké máte zkušenosti s CAR ve Zlíně? Prosím poraďte, potřebuju hodně informací moc, moc,moc )
Dnes ve 12:46 • Pošli IP
11. led 2011 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám PCO, byla jsem na drillingu vaječníků a hned poté otěhotněla :wink:
11. led 2011 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, mam PCO a snazim sa prirodzenou cestou, pomocou Gynexu
31. led 2011 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, já mám PCO, byla jsem na drillingu a další cyklus šla na iui a povedlo se :slight_smile: těžko říct, zda díky iui nebo přirozeně :sunglasses:
7. kvě 2011 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,já mám údajně taky tuto dg jak jsem se dozvěděla zde a mám tři děti přirozenou cestou... :wink:
7. kvě 2011 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám polycystický vaječník, už jen jeden, druhý mi museli odoperovat kvůli jinému problému. I s tímto jedním PCO jsem otěhotněla téměř okamžitě, na druhý pokus, bez jakýchkoli zásahů :wink:
7. kvě 2011 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj mně zjistili náběh na PCO, když jsem chtěla vysadit antikoncepci. otěhotněla jsem po dvou měsíci, podruhé jsem ani nedostala ms, a byla jsem těhu, ale bohužel jsem mimi nedonosila. teď už je to více než rok, co máme nechráněný styk, a nedaří se. nasadili mi duphaston, ale mám podezření, že díky PCO mám pozdější ovulaci, tak jsem ho teď nasadila až po pozitivních ovulačních testech..
29. pro 2011 ve 13:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mám taky PCO, bez léků mi nechodí MS, tím pádem nedochází ani k ovulaci. Před sedmi lety jsem otěhotněla díky Caru Gest, po prvním IUI. Nyní neberu antikoncepci 6 měsíců a vypadá to, že situace se bude opakovat. MS přišla sama jen jednou a od té doby chodím na Agolutin. injekce, nyní jsem měla již Duphaston, po něm MS dorazila.
29. pro 2011 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek