Antónie Mačingová DETOX 28 dní a nejen to...
Popis a pravidla
Skupinka nejen pro ty, které to mají za sebou, které můžou přispět svými cennými radami a poznatky, ale i pro ty, které to začali teprve nedávno držet tento detox, jako já :-) a pro ty, které se terpve na detox od Mačingové chystají, pojďme si vyměnit názory, jak se cítíte, jak Vám jídlo chutná, jaké máte výsledky - kolik jste shodili v KG i v CM, jestli Vám to pomohlo jak zdravotně tak i psychicky třeba (únava, energie), jestli byste šli do toho znovu, kolikrát to popřípadě už za sebou máte :-) a nejen to, jestli jste také po detoxu drželi dále její dělenou stravu, nebo stravu dle krevních skupin a tak dále a tak dále :-)
Skupinka má sloužit hlavně k motivaci, k radám, názorům, vašim poznatků, k podpoře atd. :-)
Příspěvky bychom mohli označovat, aby se nám dobře hledalo označuje se vždy mřížkou #před příspěvkem (heslem) např. #jídelníček, #recepty #výsledky #hubnutí apod. :-)
Nevkládejte prosím reklamu různé bazary věcí, nabídky na prodej ani darování, na to jsou jiné skupinky. Nevkládejte ani odkazy na různá hlasování aood.
Všechny urážející a nevhodné příspěvky, hádky popř. reklamy budou smazány, doufám, že k tomuto ani nedojde :-)
Věřím, že pokud budeme dodržovat tato jednoduchá pravidla dámy tak naše skupinka bude isnspirujícím a povzbuzujícím spestřením :-)
Děkuji za respektování :-)