Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři
Brno-Bystrc    7     Profil uživatelky
Brno-Bystrc    7     Profil uživatelky
Prodávám veškeré věci po synovi, takže budu postupně obnovovat nabídku. Jedná se o věci zachovalé, v dobrém stavu, některé málo nošené, bez flíčků a vad, vyprané.
Platbu za objednané zboží upřednostňuji předem na účet. Zboží zasílám prostřednictvím České pošty. K ceně zboží bude připočtena cena dle aktuálního tarifu ČP, záleží kolik věcí si vyberete, poté bude podle váhy určeno jedno poštovné. Na dobírku nezasílám!!!!
Na reklamaci u použitého zboží nebudu brát zřetel!!! Pokud má zboží nějakou vadu, bude u inzerátu napsaná, případně i vyfocená. Na požádání mohu věci přeměřit. U některých je velikost určená odhadem (ustřihnutý lísteček).
Maminky prosím vás nesmlouvejte se mnou o ceně, děkuji.
Balíčky se budu snažit odeslat co nejdříve po obdržení platby na účet, či po domluvě. O odeslání balíčku Vás budu informovat buď vzkazem zde nebo e-mailem. Pokud budete mít o zboží vážný zájem, podržím Vám inzerát 3 dny nebo podle domluvy, pokud se do té doby neozvete, že si věci skutečně vezmete nebo neodešlete peníze na účet, uvolním inzerát z rezervace pro další případné zájemce. Na případné dotazy ráda odpovím, pište mi na e-mail nebo sem do zpráv.
Zobraz celé podmínky
Kategorie
Cena v Kč

0 inzerátů

Aktualizováno
Je nám líto, ale žádný inzerát nesplňuje tvoje zadání.