Jaký kočárek pro cestování pro čtyřleté dítě, které měří 105 cm?

Zodpovězené
15. čer 2022

Ahoj,

potřebuji kočárek pro čtyřletou dceru o výšce 105 cm, v létě letíme do Turecka. Nemusí být až tak malý, abych ho mohla brát na palubu. Potřebuji, aby v něm poseděla na letišti, při delších procházkách a občas v něm i spala. Stříška je důležitá proti slunci, nákupní košík není důležitý. Nyní máme Valco Snap 4 a vyspí se v něm i 2 hodinky. Ten má délku ložné plochy 87 cm. Bylo by fajn, kdyby šel do lehu a měl mírný sklon. Ale zdá se mi už celkem neskladný, tak jestli je něco podobného, hlavně co se plochy týká.

Jaký kočárek doporučuješ?

Děkuji

Ahoj,

doporučuji tyto modely. Mají větší rozměry sezení i ložné plochy, takže jsou vhodné i pro větší děti. Zároveň patří k těm lehčím, skladnějším a s vyšší nosností.

Držím palce při výběru a kdybys měla jakýkoliv dotaz, tak mi neváhej znovu napsat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie