Je možné koupit pouze podvozek a hlubokou korbu?

Zodpovězené
31. led 2022

Dobrý den,

existuje kvalitní (tedy ne Polák) kočárek, kde lze koupit pouze podvozek a hlubokou korbu?

Děkuji

Ahoj,

chybí mi od Tebe podstatná informace a to, kde plánuješ jezdit - zda v terénu a potřebuješ tak kvalitní odpružení a velká, nejlépe nafukovací kola, nebo ve městě, kde postačí menší kola. Také jestli chceš kočárek houpací - takový ten "retro", s velkými koly na pevno, či naopak s moderním designem. Budeš kočárek často skládat? Rozhodující může být i váha.

Koupit podvozek a zvlášť korbu lze - například česká značka Patron nabízí 3 druhy podvozku s nafukovacími koly. Dále pak i značka Cam, Cybex (v setu s podvozkem je rám sportovního sezení, ale bez potahu sportovní sedačky), Inglesina, Mutsy, Peg-Pérego nebo Emmaljunga. Samostatný hluboký kočárek nabízí i značka Kunert, která je ale polská.

Koukni na tyto modely kočárků, jestli by se Ti nějaký z nich nezamlouval:

Cam Dinamico Up

Inglesina Sofia

Mutsy Evo

Emmaljunga NXT60 Ergo

Kunert Lazzio

Budu ráda, když mi napíšeš znovu a upřesníš všechny své požadavky, abych se Ti s výběrem kočárku trefila snadněji do vkusu. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie