Který kočárek je dobře odpružený, má polohovatelnou rukojeť a je vhodný pro 6měsíční miminko?

Zodpovězené
21. črc 2022

Ahoj,

chtěla bych se poradit ohledně sportovního kočárku. Mám šestiměsíčního synka a už bych mu chtěla koupit sportovní kočárek, protože hluboká korba mu je malá.

Měl by být lehčí a dobře odpružený. Musí být pevný a aby se rukojeť i opěrka nohou dala polohovat. Syn ještě neumí sedět, tak abych ho mohla dávat do polosedu. Ať si nekazí záda.

Jaký kočárek mi můžeš poradit?

Děkuji

Ahoj,

doporučuji určitě Britax Strider M. Patří mezi ty lehčí (10 kg) a skladnějším kočárkům. Sportovní sezení má obousměrné, s plynulým polohováním zad i nohou do úplného lehu. Kola má gumová s pěnovou výplní, a i když jsou menší, tak s terénem si poradí dobře díky citelnému odpružení. Rukojeť můžeš nastavit v rozmezí 80-115 cm, takže si ho plně přizpůsobíš pohodlnému ovládání. Nechybí mu ani dlouhá prodlužovací stříška nebo prostorný nákupní košík, který unese až 7 kg.

Držím palce při výběru a kdybys měla jakýkoliv dotaz, tak neváhej znovu napsat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie