Máte tip pro kočárek pro dlouhé a těžké dítě 2023?

sofia_sofiova
6. říj 2023

Zdravím,
už začínám být poněkud zoufalá.
Mohli byste mi, prosím, dát tip na kočárky pro dlouhé a těžší dvouleté dítě?
V roce jsem si říkala, že vzhledem k velikosti dítěte zkusíme ve 2 letech fungovat už zcela bez kočáru, ale to se zatím jaksi nedá. Bydlíme v centru města, denně MHD, nákupy, stížnosti na bolest nohou apod.
Asi už je mi i jedno značka, cena, počet kol, váha… Jde mi hlavně o to, ať je to pro malou alespoň minimálně pohodlné, ať při jízdě nešourá nohy o zem (jako skoro teď v našich mini golfkách), ať to má nějakou nosnost a velikost sezení a ať je tam alespoň nějaký malý koš pod kočárem.
Předem díky za jakékoliv rady❤️

sofia_sofiova
autor
8. říj 2023

@ada22 Dneska jsme zrovna s manželem koukali na netu na to TFK a vyškrtli jsme tím Thule - právě pro jeho velikost a navíc TFK se dá už sehnat s plněnými koly, kdy to má jízdní vlastnosti jako nafukovačky, ale zároveň se nedá píchnout a člověk se tak o ty kola nemusí v podstatě vůbec starat.
No, a velikost sedáku plus maximální nosnost 34kg je pak zcela bez debat, že;)

sofia_sofiova
autor
8. říj 2023

@ada22 Jojo, známe, známe;) Už od 18 měsíců. To jsem ale pochopila, že vzhledem k tomu, že mě čeká ještě minimálně rok s kočárem musím se vnitřně obrnit a teď už je mi to jedno úplně. Navíc většinou malá povídá, má požadavky, řeším u toho provozní věci, takže už vlastně ostatní lidi nezvládám ani registrovat:D
V minulosti jsem měla jasnou představu o tom, do kolika let je potřeba kočár a poté, co jsem se stala matkou, která po městě nepoužívá auto a má dítě, které jí ještě ve dvou letech odpadává v kočáře, nedávám si radši už žádný deadline a řeším už jen, co je tady a teď:D

sofia_sofiova
autor
4. lis 2023

Tak nakonec jsme pořídili BABY JOGGER CITY ELITE. A jsme s ním naprosto spokojeni!❤️
Je sice rozměrově o trochu větší než golfky, ale zase ne tolik jako třeba Thule; má velká gelová kola, takže se o ně nemusíte starat, ale pro dítě je to zároveň pohodlné; prostorný košík; obrovská stříška; a hlavně, malá tam sedí pohodlně a ještě jí zbývá místo.
Jako příjemný bonus jsou pak pásy k upoutání dítěte, které jsou opravdu dlouhé.
Jo, a skvěle se ovládá i jednou rukou😁