Bolesti ruky od zápěstí k předloktí, vnitřní strana. Co to může být?

Zodpovězené
11. čer 2021

Dobrý den,

dceru bolí obě ruce od zápěstí směrem k předloktí cca 10 dní, vnitřní strana. Říká, že ji to i píchá.

Co to může být?

Děkuji

Dobrý den,

nejčastěji to bývají bolesti z námahy - držení řídítek např. při jízdě na kole, cvičení, nová nezvyklá fyzická činnost a námaha, atd.
Jestliže nelze potíže takto vysvětlit, doporučuji základní pediatrické vyšetření, včetně rozboru krve, dále pokračovat podle výsledků.

Přeji Vám krásný zbytek dne.
MUDr. Lenka Emmerová