Brečící miminko. Poradíte, prosím?

Zodpovězené
30. črc 2020

Dobrý den,

chtěla bych se zeptat. Máme 3týdenní holčičku a celý den nám jen pláče. Je přebalená, nakrmená, prdí i kaká, ale stále pláče a je neklidná. Je na UM od 14 dnů.

Potřebovala bych radu, co sní.

Děkuji moc.

Dobrý den,

je to hodně stručný dotaz na široké téma....nemohu Vám odpovědět, chybí podstatné údaje k dotazu, o dítěti - Porod? Hmotnost? Přírůstky váhy? Typ mléčné formule, kolik jí vypije, jak často, ublinkává? Kolik má stolic a močení za den, jak stolice vypadá? Má normální tělesnou teplotu? Pláče v poslední době nebo od narození ? Pláče i v noci? atd...

Přeji Vám krásný zbytek dne.
MUDr. Lenka Emmerová