Červené flíčky a slouplé konečky prstů - doplnění fotografií loupající se kůže na bruskách prstů

Zodpovězené
15. črc 2021

Dobrý den,

ještě přidávám dvě doplňující fotografie. Ještě jsem se dočetla, že se to stává po spále, ale zase nevím, zda by se mohlo projevit pouze takto bez jakýchkoliv jiných příznaků.

Děkuji moc.

Dobrý den,

doporučuji konzultaci s kožním lékařem. Podle fotky usuzuji na ekzém, možná kontaktní (rukavice, chemie atd.) K vyloučení streptokokové infekce (spály) doporučuji výtěr krčku.

Přeji Vám krásný zbytek dne.
MUDr. Lenka Emmerová