Miminko a krmení. Poradíte, prosím?

Zodpovězené
5. kvě 2023

Dobrý den,

chtela bych se zeptat a poradit, protože už nevím, jak dál.

Malá má 18 dní... Za začátku jsem kojila + dokrm. Po zhruba 10 dnech už jen umělé mléko. Problém je v tom, že malá nespí klidně i 4-5 hodin v kuse, pak vyčerpáním usne. Prospí se tak zhruba 2-3 hodiny a znova nespí. Další problém je ten a myslim si, že je to příčina nespavosti, že mi malá přijde po UM pořád hladová (60 ml po třech hodinách). Zkusila jsem tedy přejít na jinou značku, ale po té mi začala blinkat a po krmení do 10 minut se začne kroutit a brečet.

Prosím poraďte.

Děkuji

Dobrý den,

je zásadní, zda malá prospívá či nikoli, proto se s tímto dotazem obraťte na Vašeho PLDD k převážení a zhodnocení. Potřebovala bych také vědět hmotnost dítěte. UM se dávkuje dle hmotnosti dítěte.

Jinak spánkové návyky jsou u každého dítěte jiné. Může se jednat o kojenecké koliky.

Přeji Vám krásný den,
MUDr. Pavlína Koucká