Náhlé počůrávání v noci. Náhoda nebo řešit s doktorem?

Zodpovězené
16. kvě 2021

Dobrý den ,

chtěla bych se zeptat na počůrávání u dítěte. Odplenkovali jsme ve 2 letech na spaní, 3 roky jsme neměli žádnou nehodu. Teď je to už dva měsíce, co se nám začal syn počůrávát. Přitom se nic nezměnilo, vše je stejné. Těsně před spaním jde čůrat, stres taky žádný nemá. Nevšimli jsme si, že by třeba špatně spal a pak se počůral. Proste tvrdě spí a probudí ho mokro, nebo nevím :(.

Muže to být náhoda?

Nebo to mám řešit s doktorem?

Děkuji

Dobrý den,

doporučuji vyšetření u pediatra, včetně kultivace moči, dále postupujte podle výsledků.

Přeji Vám krásný zbytek dne.
MUDr. Lenka Emmerová