Očkování. Jaký interval po očkování MMR je podle Vás ideální na další očkování (meningogok)?

Zodpovězené
16. dub 2021

Dobrý den,

syn (21m) byl dnes na očkování první dávky MMR. Naše MUDr. nám doporučila ještě očkování proti meningokoku, ale zapomněla jsem se zeptat, kdy nejdříve můžeme přijít.

Jaký interval po očkování MMR je podle Vás ideální na další očkování? Měsíc? Dva?

Děkuji E.V.

Dobrý den,

po MMR je doporučený interval mezi dalším očkováním 1 měsíc, což dodržuji.

Přeji Vám krásný zbytek dne.
MUDr. Lenka Emmerová