Pokousán štěnicí. Co myslíte?

Zodpovězené
16. zář 2020

Dobrý den,

už si nevím rady. Já a syn jsme pokousaní, trvá to cca týden. Já to mám různě po těle, ale syn ma takto, viz. foto. Začínám mít obavu, zda nejde o stěnici. Jen mi nejde do hlavy, kde bychom k nim přišli, nikde necestujeme, postele převlíkám každý týden. Muž dokonce postele rozebral a nikde nic nenašel.

Děkuji za radu či odpověď, už nevím kde se zeptat.

Dobrý den,

podle fota nemohu poznat charakter pupínků. Doporučuji vyšetření na kožním (a kožní projevy si kvalitně vyfotit). Myslet též na možnost napadení kůže parazity domácích zvířat (pes, kočka), svrabu.

Přeji Vám krásný zbytek dne.
MUDr. Lenka Emmerová