Přejít z Hipp 2 na Hipp 3?

Zodpovězené
5. kvě 2023

Dobrý den,

prosím Vás o radu. Můj mrňous (15 měsíců) každou noc vypije 2x 310 ml vody s Hippem 2 (po 6 hodinách). Vím, od roku má pít Hipp 3 Junior Combiotik pro první zoubky, ale i když je asi hustší složení Hippu 3, pořád mu nemůžu přece přes noc dát 620 ml Hippu 3, když v množství nápoje a dávkování je odost menší...

Dobře, to že by měl pít Hipp 3 z hrnečku, to chce čas, ale píše se tu, počet porcí na den dvě (to jsme ok), množství vody 135 ml (to jsme o 175 ml méně, než když vypije Hipp 2) na přípravu 150 ml mléka Hipp 3. Píše se tu, že uvedené množství je orientační.

Mám tedy mrňousovi dávat Hipp 3 s dvojitou dávkou 2x na noc?

Tzn., že 2x v noci mu mám udělat Hipp 3 se 7 odměrkama na 315 ml mléka? Nebude předávkovaný?

Je to pro něj dobré? Mám pokračovat v Hippu 2?

Děkuji

Eva

Dobrý den,

omlouvám se, přesně nerozumím otázce. Ale v zásadě platí, že objem mléka se neliší, liší se složení (vydatnost).

V noci bych dávala mléko pouze pokud se vzbudí. Dávala bych standardní dávku tzn. 180 ml.

Přeji Vám krásný den,
MUDr. Pavlína Koucká