Pupínky. Co by to mohlo být?

Zodpovězené
1. zář 2022

Dobrý den,

dceru trápí tyhle pupínky. Jsou to malé puchýřky. Začalo to mezi prsty a pokračuje to dál.

Děkuji za odpověď.

Dobrý den,

kožní problémy se z fotky hodnotí velmi špatně. Také bohužel píšete málo informací.
Jaký je věk? Zda jsou přítomné nějaké známky infektu, zda to svědí, zda jsou všechny puchýřky ve stejném stadiu, zda k tomu nebyla horečka apod. Také zda nebyla do jídelníčku zařazena nová potravina, zda nezačala dcera používat nějaký nový kosmetický přípravek, zda nepracovala s nějakou chemikálií apod. Bez toho nemohu určit diagnózu. Doporučuji tedy navštívit praktického lékaře k odebrání podrobné anamnézy a vyšetření.

Přeji Vám krásný den,
MUDr. Pavlína Koucká