Stolice miminka. Z čeho to může být?

Zodpovězené
20. črc 2022

Dobrý den,

dneska jsme měli něco divného ve stolici. Miminku je 10 týdnů. Včera jsem mu dala čípek Viburcol.

Myslíte, že to může mít z toho?

Malý má rýmu, Dr. jsem se nedovolala. Jinak žádné problémy nemá a je spokojený.

Děkuji za odpověď.

Dobrý den,

ano, může to být po zavedeném čípku. Důkladně sledujte další stolice a v případě přetrvávání nálezu navštivte svého praktického lékaře pro děti a dorost. Také sledujte stav miminka, zda nejsou nějaké známky bolesti bříška, horečka, zvýšený neklid, ... V případě jejich výskytu také raději navštivte Vašeho praktického lékaře pro děti a dorost.

Přeji Vám krásný den,
MUDr. Pavlína Koucká