Zahledění. Proč je nutné dodržovat režimová opatření, když epilepsii dle EEG dítě nemá?

Zodpovězené
17. dub 2021

Dobrý den,

omlouvám se, že píši znovu. Z jakého důvodu se mají dodržovat ta režimová opatření?

My je víceméně dodržujeme, ale když tedy nemá dle EEG epilepsii, proč je to nutné?

Viz. původní dotaz https://www.modrykonik.cz/ask-an-expert/detsky-...

Děkuji ještě jednou za odpověď.

Dobrý den,

z Vašeho dotazu jsem nabyla dojem, že přeci jen nějaké malé pochybnosti máte. Proto jsem Vám doporučila opatření, jak nezvyšovat případná rizika.

Přeji Vám krásný zbytek dne.
MUDr. Lenka Emmerová