Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Malý, lehký, levný sportovní kočárek vhodný i do terénu, nízká maminka + lesopark. Kinderkraft Grande?

Zodpovězené
9. únor 2021

Dobrý den,

poraďte prosím levný sporťák. Potřebuji, aby byl lehký, plánujeme ještě mimčo a nemáme bezbariérový přístup do paneláku. Když ho budu tahat těch pár schodů, abych to dala i v těhotenství. Navíc máme malý výtah, tak aby se tam vešel, mám 152 cm. Momentálně mám starý kočárek Bebetto Vulcano, do výtahu ho nacpu s tím, že madlo sklopím úplně dolů nebo nahoru a já se vlezu vedle kočárku úplně akorát (mám 50 kilo). Chtěla bych nějaký odpružený, máme blízko lesopark, tak aby zvládnul i nějaký terén.

Existuje něco s těmi požadavky?

Docela se mi zamlouvá, teda jen na první pohled, Kinderkraft Grande za 3 000 Kč, no nevím jak by to bylo s terénem a dalšími mými požadavky.

Děkuji

Ahoj!


Jestli jsi drobnější, Kinderkraft Grande Tě asi nepotěší tím, že je to spíše kočárek pro vyšší rodiče. Tím pádem Ti ho spíše nedoporučím.

Zkus se možná podívat na Zopa Cyrrus Air, jestli i terén je podmínkou. Ta nafukovací kola Ti hodně pomůžou. Velmi podobný je i Lionelo Bell, tak po něm se podívej taky: https://www.hracky-ijacek.cz/lionelo-kocarek-be...

Zkus ale zvážit, jestli nejít spíše do bazarového modelu, který by byl kvalitnější a měl nastavitelnou rukojeť (kupř. Baby Jogger City Mini GT), nebo do něčeho méně vhodného do terénu, ale lehčího a manipulovatelnějšího pro Tebe (kupř. ABC Design Okini).


Přeju to najpohodlnější kočárkování,

Eli z Modrého Koníka.