2v1 kombinovaný kočárek Kinderkraft Veo - adaptéry na autosedačku: Kde sehnat?

Zodpovězené
1. únor 2021

Dobrý den,

chceme koupit kočárek Kinderkraft Veo 2v1, nikde ale nemůžu najít adaptéry na autosedačku. Viděla jsem je jenom u trojkombinace a samostatně ne. Máme vajíčko Maxi-Cosi po dceři.

Nevíte, kde je možné je koupit, případně pod jakým názvem je hledat..?

Dají se vůbec sehnat samostatně?

Děkuji

Ahoj!

Kinderkraft Veo normálně umožňuje revážet autosedačky s úchyty typu Maxi-Cosi / Cybex, takže ani já tak úplně nerozumím, proč je volně nenabízí více eshopů. Každopádně by můj první krok byl napsat prodejci, kde jsi ho koupila, a informovat se na možnost doobjednání tohoto dílu, který by prodejce měl umět dodat.

Kinderkraft Veo

Kinderkraft Veo je moderním pojetím konceptu sedadla 2v1, tedy transformovatelného na formu hluboké korby. Pro obratnou manipulaci ve městě je vybaven menšími předními kolečky, která pro hladší jízdu doplňují velká zadní nafukovací kola se zadním regulovatelným odpružením. Konstrukce Veo po složení samostatně stojí pro jednodušší uskladnění.

V hluboké korbě bude mít novorozeně prostor a díky matraci, prodloužitelné stříšce i pohodlí. Kromě ní ho můžeš převážet také v autosedačce, která se dá nakliknout pomocí adaptérů. Sportovní konfigurace je určena pro starší dítě. Polohovat ji můžeš celkovým nakloněním s tím, že částečně zádovou opěrku dokážeš přizpůsobit i pásům. Polohovat lze i opěrku nohou. Ke kočárku patří také pláštěnka a nánožník.

Kupř. https://www.detskyraj.cz/kocarky-a-doplnky/kind... když tady v popisu píšou, že “na podvozku lze převážet autosedačky (dodáváno včetně adaptéru) MAXI-COSI, CYBEX, BESAFE, KIDDY nebo KINDERKRAFT MINK (autosedačky nejsou součástí setu)”, z mého pohledu musí 100% umět tyto adaptéry dodat na požádání (a s příplatkem). Tak bych jim napsala.

Další možností je pak objednat ze Slovenska, u nás je nabízí aladdin.sk: https://www.aladdin.sk/adaptery/kinderkraft-ada... Já bych jim napsala/zavolala, jestli by byli ochotni poslat za poplatek do Česka, když Ti je nikdo jiný neumí obstarat - věřím, že budou ochotni Ti pomoct. Podle obrázku ale usuzuji, že bude sedět i adaptér typu G-mini Grand (https://www.detskyraj.cz/kocarky-a-doplnky/g-mi...) je to ten samý (takže možná i bazarově hledej tento).

No a poslední možností by bylo obrátit se přímo na výrobce: https://kinderkraft.com/en/support-center


Přeju to najpohodlnější kočárkování,

Eli z Modrého Koníka.