Babystyle Oyster Zero Gravity Tonic versus Carrello Bravo Plus 2023. Jaké jsou jejich výhody a nevýhody?

Zodpovězené
18. pro 2023

Ahoj,

nemůžu se rozhodnout mezi kočárky Babystyle Oyster Zero Gravity Tonic a Carrello Bravo Plus 2023.

Jaké jsou výhody a nevýhody těchto kočárků?

Děkuji

Ahoj,

Babystyle Oyster Zero Gravity je určen pro nižší a středně vysoké rodiče, kteří se pohybují po městském povrchu i po nerovných cestách vesnice. Jeho menší kolečka jsou měkce odpružená a snadno ovladatelná. Jízdě napomáhá i dobré těžiště, které usnadňuje zdolávání obrubníků. Nízká váha a výborná manipulovatelnost umožňují ovládání jednou rukou. V případě častého cestování autem či potřeby každodenního skládání pro úschovu kočárku zaujme jednoručním složením. Potěší i prostorný nákupní košík, který má extra sáček na pláštěnku.

Carrello Bravo Plus lze zakoupit pouze jako samostatný sportovní kočárek, tedy bez možnosti nasazení autosedačky – tzv. vajíčka či hluboké korby. Tím se od Zero Gravity odlišuje v první řadě. Je to pokračovací sportovní kočárek určený pro rodiče, kteří se pohybují po městě i po nerovných cestách vesnice. Jeho otočnou rukojeť lze nastavit do výšky 108 cm, a proto je vhodný pro středně vysoké a vyšší rodiče. Nízká váha a výborná manipulovatelnost umožňují ovládání jednou rukou. V případě častého cestování autem či potřeby každodenního skládání pro úschovu kočárku zaujme jednoručním složením a rozložením. Sportovní sezení je neotočné a nekorýtkového typu. To znamená, že jej lze napolohovat do naprosto rovného lehu. Sezení patří k těm prostornějším na trhu (díky 50 cm vysoké zádové opěrce), proto v něm bude mít pohodlí i větší dítě od 6 měsíců až do konce kočárkovacího období.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat Kočárkovou poradnu, Kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka