BJ City Elite nebo City Mini GT2 jako doplňkový sportovní k BGB Fox (do Prahy i Krkonoš). Jaký?

Zodpovězené
2. lis 2020

Ahoj,

ráda bych koupila kočárek. Pokoukávám po značce Baby Jogger - nevím, který vybrat, jsme převážně ve městě Praha, kostky... ale rádi občas jezdíme i do Krkonoš.

Který model by byl vhodnější, aby zvládl obojí?

Mám Bugaboo Fox, je super, ale nedokážu si představit s ním jet do Krkonoš...

Děkuji za odpověď.

Ahoj!

Moc nepíšeš, jaký vlastně terén v těch Krkonoších plánuješ jezdit. Já si pravdu říci myslím, že byste to dali i s Vaším Bugaboo Fox-em.

Bugaboo Fox

Jestli se ale bojíš proto, že to bude terén opravdu těžší, jednoznačně to bude lepší s Baby Jogger City Elite, protože má větší kola.

Baby Jogger City Elite 2

BJ City Mini GT2 je skvělý z pohledu menší váhy a lepší skladností, a zvládne samozřejmě i nerovnosti,

Baby Jogger City Mini GT2

ale jestli jich bude hodně a hodně náročných, Elite je jednoznačně lepší volbou.

Přeju to najpohodlnější kočárkování,

Eli z Modrého Koníka.