Britax Smile II versus Britax Smile III. Jaké jsou mezi nimi rozdíly?

Zodpovězené
29. lis 2022

Dobrý den,

jaké jsou prosím všechny rozdíly mezi Britax Smile II a Britax Smile III?

Děkuji

Ahoj,

Britax Smile III je novější a vylepšenou verzí původního modelu Britax Smile 2, která se přestala vyrábět v roce 2019.

  • Má zvýšenou nosnost sportovního sedadla - z původních 17 kg na 22 kg.
  • Jeho sportovní sezení je zároveň prostornější. O tom svědčí i vyšší 48 cm zádová opěrka a také delší úplný leh, který dosahuje až 94 cm. Britax Smile 2 měl výšku opěrky 44 cm a délku ložné plochy 90 cm.
  • Samozřejmostí jsou také nové kožené detaily madla a nové barvy potahů.

Jeho celková váha konstrukce s nasazením sportovním sedadlem (13 kg) se oproti Smile 2 nezměnila. Má mechanicky odpružená větší nafukovací kola a zároveň samostatně odpruženou konstrukci. To z něj činí vhodného kandidáta do města a také na nerovnější terén vesnice.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat kočárkovou poradnu, kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka