Bude do sportovního kočárku Cybex Balios S Lux pasovat konvertibilní fusak – Pebble Green od Elodie?

Zodpovězené
20. led 2024

Ahoj,

ráda bych se poradila.

Bude do sportovního kočárku Cybex Balios S Lux pasovat konvertibilní fusak – Pebble Green od Elodie?

Někde píší, že fusaky Elodie do sportovních Cybexů sedí, jinde zase ne.

Děkuji

Ahoj,

konvertibilní Fusak – Pebble Green od značky Elodie Details není vhodný pro nová sedadla kočárků značky Cybex. Nesedí ani na nový model kočárku Cybex Balios S Lux, zejména pro jeho vylepšený způsob zapínání 5bodových pásů, který je nyní podobný tomu v autosedačkách. Pásy se už totiž nedají rozepnout, proto potřebuješ fusak s přizpůsobivým zapínáním zadní strany.

Na podobné otázky o fusacích, které pasují do kočárku Cybex Balios S Lux či jiných modelů od značky Cybex jsem v poradně již vícekrát odpověděla. Abych se vyhnula opakování, tak Ti sem některé z nich připnu. Vzpomínám v nich několik originálních či neoriginálních (populárních a oblíbených) fusaků. Jsou tzv. rostoucí, to znamená, že svojí přizpůsobivou velikostí se vejdou jak do hluboké vaničky, tak do sportovního sedadla.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat Kočárkovou poradnu, Kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka