Bude pasovat na Valco Baby Snap 4 Ultra Trend i vajíčko Maxi-Cosi Coral 360?

Zodpovězené
16. pro 2023

Ahoj,

máme sporťák Valco Baby Snap 4 Ultra Trend a čekáme miminko. Hlubokou korbu dokoupíme.

Bude pasovat na Valco Baby Snap 4 Ultra Trend i vajíčko Maxi-Cosi Coral 360?

Děkuji

Ahoj,

potřebuješ originální adaptéry značky Valco-Baby (viz. obrázek), které spojí Tvůj kočárek Valco Baby Snap 4 Ultra Trend s autosedačkou – tzv. vajíčkem Maxi-Cosi Coral 360. Jsou kompatibilní s většinou vajíček od značek – Maxi-Cosi, Nuna, Cybex a jiných.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat Kočárkovou poradnu, Kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka