Budou z Kinderkraft Grande LX pasovat kolečka na starší model Kinderkraft Grande?

Zodpovězené
15. zář 2023

Ahoj,

chci se poradit ohledně koleček.

Budou z kočárku Kinderkraft Grande LX pasovat kolečka na Kinderkraft Grande ten starší model?

Kde koupím popruhy na pásy?

Mohou být také univerzální?

Děkuji

Ahoj,

pokud vím, tak kolečka vzájemně nepasují. Přestože mají stejný průměr, nemají stejný materiál a hlavně design či odpružení. Je proto třeba zakoupit originální náhradní kola, která se na kočárek Kinderkraft Grande běžně prodávají.

Kočárek Grande od roku 2019 vyšel ve 4 různých edicích:

  • Kinderkraft Grande – tvrzená guma, průměr zadních kol je 21 cm, průměr předních kol je 17 cm.
  • Kinderkraft Grande City – pěnová (Eva pěna), průměr zadních kol je 21 cm, průměr předních kol je 17 cm.
  • Kinderkraft Grande LX – nenafukovací plněné pěnou, průměr zadních kol je 21 cm, průměr předních kol je 17 cm.
  • Kinderkraft Grande Plus – pěnová, průměr zadních kol je 25 cm, průměr předních kol je 16 cm.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat Kočárkovou poradnu, Kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka