Bugaboo Fox2 vs. Easy walker Harvey3. Jaký z nich by byl pro nás ten pravý?

Zodpovězené
15. črc 2021

Dobrý den,

bydlíme ve městě v domě bez výtahu, ale zároveň často jezdíme na vesnici nebo podnikáme výlety v okolí.
Řešíme nyní kočárek a naše požadavky na něj jsou velmi rozdílné.🙂 Potřebujeme, aby patřil mezi lehčí, relativně skladné (není to priorita), spíše aby se hezky přenášel. Zároveň však, aby to nebyl úplně městský kočárek a zvládl jet v lehkém terénu. Samozřejmě vím, že do velkého terénu takový kočárek nebude.

Momentálně máme předvybrané dva modely, a to Easy Walker Harvey3 a dražší Bugaboo Fox2.

Děkuji za radu, krásný den.

Dobrý den,

děkuji moc za Váš dotaz. 🙂

Oba dva kočárky, které máte vybrané, v podstatě splňují vše, co zmiňujete ve svých požadavcích. Jsou lehké i skladné a manipulace s nimi je řekla bych bez problémů. Zároveň oba dva zvládnou terén.

Každopádně jsou zde rozdíly, které je třeba zmínit a možná Vám na jejich základě usnadním finální výběr. Bugaboo patří mezi nízko posazené kočárky, kdežto Easy Walker je pravý opak - je to kočárek vyšší. Setkala jsem se s mnoha maminkami, které Bugaboo chtěly, avšak ve finále jim ta nízkost vadila, tak si nakonec vybraly jiný. To je asi třeba si říct, jestli je pro Vás ukazatel nebo ne. Další rozdíl je v kolečkách a jízdě celkově - Bugaboo je určitě o trochu tužší než Easy Walker, který má zadní kola mírně odpružená, takže jízda terénem je za mě určitě lepší. Navíc - jednoduchou úpravou se dá Easy Walker rozšířit i na sourozenecký kočárek, což by pro Vás mohlo být zajímavé, pokud máte/budete mít první dítko a další bude v budoucnu v plánu. 😉

Myslím, že Bugaboo je kočárek mnohem více vhodný do města. Samozřejmě - na příležitostné výlety je určitě v pohodě, není to žádné chrastítko, ale pokud na něm nelpíte (jako některé jiné maminky, které si Bugaboo vyhlídly a žádný jiný nechtějí), tak bych se být Vámi určitě přiklonila ke kočárku Easy Walker Harvey 3.

Pokud byste měla ještě nějaké dotazy, tak mi neváhejte napsat. 😇

Mějte se moc hezky. 🌷

Katka
produktová specialistka v imrnous.cz
web: www.imrnous.cz
mail: poradna@imrnous.cz