CAM kočárek + autosedačka Cybex. Jsou kompatibilní?

Zodpovězené
8. únor 2021

Krásný den,

mám dotaz ke kompatibilitě kočárku zn. CAM a autosedačky Cybex Cloud (Q/Z).

Netušíte, zda jsou k nasazení sedačky na podvozek k dispozici nějaké adaptéry, případně jde to bez nich?

Děkuji 🙂

Hanousková

Ahoj!

Nepotěším Tě, ale kočárky značky Cam nepodporují jiné než své vlastní autosedačky. Na Cam kočár tedy připojíš - bez potřeby adaptérů, přímo na podvozek - konstrukci kočárku - autosedačky jenom od Cam-u. Maxi-Cosi, Cybex a jiné typy sedaček, bohužel nejsou kompatibilní.

Zustává Ti jenom používat jejich vajíčko, nebo autosedačku prostě nepřipájet na podvozek kočárku, ale ji využívat jenom v autě a na přenos z a do domácnosti. Nebo koupit pozdější - kupř. neotočný sportovní kočárek či golfky kompatibilní s takovou autosedačkou (budou i skladnější a lehčí) a na přesuny, kdy budeš chtít využít autosedačku i na podvozku, používat takový - cestovní - kočárek kupř. GB Qbit+ All-City

GB Qbit+ All-City

nebo Cybex Eezy S+2.

Cybex Eezy S+²

Přeju to najpohodlnější kočárkování,

Eli z Modrého Koníka.