Cavoe Axo, Dada paradiso apus 2021, X-lander X-Move 2021. Jaký kočárek vybrat?

Zodpovězené
3. srp 2021

Dobrý den,

už jsem marná. Nevím, jestli objednat...

Do terénu jsou všechny 3. Ale spíše do města, popřípadě nějaký ten terén. Určitě vím, že chci 2kombinaci. A vlastnosti mají stejné, zdá se mi až na rozměry.

Nějaké rady?

Zase nevím, jestli pak nebudu kupovat lepší sporťák více do terénu.

Děkují za odpověď.

Dobrý den,

děkuji moc za Váš dotaz. 🙂

Určitě byste si měla srovnat priority, které u kočárku budete řešit a co od něj vlastně očekáváte.

Pokud chcete opravdu kvalitní kočárek do terénu, tak určitě doporučuji X-Lander X-Move, to je největší pracant a projedete s ním opravdu vše.

Pokud budete jezdit převážně ve městě a s kočárkem se do terénu dostanete jen příležitostně v rámci výletu, tak bych volila Cavoe Axo. Je zároveň nejlehčí a nejskladnější.

Jako takový zlatý střed z Vašeho výběru hodnotím Dada Paradiso Apus. To je velmi pevný a šikovný kočárek jak do města, tak do terénu. Je stabilní a příjemně se s ním jezdí a manipuluje.

Pokud bydlíte na vesnici, tak bych se rozhodovala mezi X-Landerem a Dada Paradiso. Vlastnosti mají víceméně dost podobné, akorát X-Lander je opravdu excelentní do každého terénu - vážně neznám lepší teréňák. 😉

Klidně mi ještě napište, kdyby Vás napadl ještě nějaký doplňující dotaz. 🙂

Mějte se moc hezky. 🌷

Katka
produktová specialistka v imrnous.cz
web: www.imrnous.cz
mail: poradna@imrnous.cz