Čím lze nahradit madlo na kočárku Joie Litetrax 4 S?

Zodpovězené
20. zář 2022

Ahoj,

velmi mi vadí madlo na kočárku Joie Litetrax 4 S, neboť není otevíratelné a otočné.

Existuje také nějaké univerzální, kterým by se dalo nahradit?

Je něco, čím by se dalo zmírnit prohýbání a vrzání konstrukce na tom kočárku?

Bylo mi řečeno, že je to konstrukčně dané.

Děkuji za odpověď

Ahoj,

u sportovního kočárku Joie Litetrax 4 S není možné nahradit dětské madlo. Neexistuje ani jiné univerzální odnímatelné dětské madlo, kterým by si jej nahradila. Dokonce ani jiné příslušenství, jako je například pult na jídlo.

Některé modely kočárků možnost výměny madla a nahrazení jej za jiné volitelné příslušenství jednoduše nenabízejí.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat kočárkovou poradnu, kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka