Čištění fleků na matraci kočárku Joie

Zodpovězené
15. črc 2019

Ahoj,

na "matraci" kočárku jsou mapy od vody z lahvičky. Čím čistit? Bojím se, abych další vodou neudělala další mapy 😀

Díky za vaše tipy 🙂

Ahoj!

U kočárků značky Joie, ale i řady jiných, na kterých by se potahy neměly prát v pračce, já osobně doporučuji především pěnící prostředek na tepování polstrování - z DM (Denkmit) nebo Lidlu (W5). Je to poměrně levné, jednoduché řešení, kdy potah namočíš, nastříkáš, vykartáčuješ, necháš chvilku působit, opláchneš a vytřeš suchým hadrem (nebo ještě lépe, vysaješ vysavačem) po mírném proschnutí. U opravdu hrozných skvrn zopakuješ 2x.

Zatím mi to takhle šlo vyčistit všechno 😉

Ještě přikladám link na článek (v slovenštině) o údržbě kočárků - plánuji překlad na někdy v blízké době 😉 https://www.modrykonik.sk/blog/eliniatko/articl...

Držím palce!

Přeju to najpohodlnější kočárkování,

Eli z Modrého Koníka.