Coletto Fado, Bebetto Pascal Premium Class, Zopa Move Cross versus Cybex Talos. Který je nejlepší?

Zodpovězené
10. led 2024

Ahoj,

líbí se mi následující kočárky:

Naše výška je 183 a 175 cm. Spíše by nám vyhovoval terénnější kočárek, který by měl být zelený, nebo černý. Musí být lehčí a mít gelová kola.

Který z námi vybraných kočárků je nejlepší a proč?

Děkuji

Ahoj,

osobně Ti doporučuji kočárek Coletto Fado. V poměru cena/výkon/kvalita získáš slušný kočárek s poměrně bohatou výbavou. Má nastavitelnou rodičovskou rukojeť ve výšce od 73 do 109 cm, a je vhodný i pro vyšší rodiče. Zároveň nabízí funkce, které některé kočárky nemají. Jsou to:

  • výškové položení nástaveb na konstrukci kočárku vyhovuje středně vysokým i vyšším rodičům,
  • prostorné vnitřní rozměry hluboké korby i sportovního sedadla,
  • polohování v hluboké korbě,
  • houpání hluboké korby po vyjmutí z konstrukce,
  • má zabudované spodní odvětrávání na dně korby,
  • má zabudovaná ventilační i panoramatická okna,
  • možnost složení korby na placku, což šetří místo při jejím uskladnění,
  • výběr z nafukovacích nebo gelem plněných kol.

Jedinou nevýhodu vidím v nemožnosti složení kočárku s nasazenou sportovní nástavbou na konstrukci, což jemně nešetří místo. Jinak tomuto modelu nemám co vytknout.

Pokud bys chtěla ještě o něco terénnější verzi se stejnými funkcemi, tak si prohlédni i bratrský model Coletto Fado FX.

Po dokoupení adaptéru lze na kočárky nasadit autosedačky BeSafe iZi Go Modular, Maxi-Cosi – CabrioFix, Coral, Joie i-Gemm 2, nebo Cybex.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat Kočárkovou poradnu, Kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka