Cybex Aton 5 vajíčko a B-motion 4+ plus konstrukce. Poradíte, jakou redukci koupit, abych nacvakla na konstrukci vajíčko?

Zodpovězené
25. čer 2021

Dobrý den,

potřebovala bych poradit. Mám kočárek B-motion 4+ a pořídili jsme autosedačku Cybex Aton 5. Nemůžu ale sehnat správnou redukci, abych vajíčko mohla na konstrukci nacvaknout.
Mám redukci na konstrukci (abych na ni mohla nasadit korbu). (1. foto)
Mám redukci na vajíčku. (3. foto)
Ale očividně mi mezi tím něco chybí (2. foto) a já už jednu redukci koupila a je špatná.

Děkuji za radu.

Dobrý den,

děkuji moc za Váš dotaz. 🙂

Váš problém vyřeší tyto adaptéry: https://funbaby.cz/adaptry-pro-smile-iii-adapte...

Nasadíte je na ty stávající a budete mít kompatibilní mezikus pro bezpečnou jízdu. 😉

Mějte se moc hezky. 🌷

Katka
produktová specialistka v imrnous.cz
web: www.imrnous.cz
mail: poradna@imrnous.cz