Cybex Balios S Lux, Zopa Move Cross a Espiro Only Way. Který je nejvhodnější?

Zodpovězené
30. zář 2023

Ahoj,

chtěla bych od tebe radu, kterou z těchto kočárků si mám vybrat:

Podmínkou je, že musí být otočný v obou směrech. Jde mi i o to, aby byl více prostornější, i když ty otočné asi moc nejsou. Syn má 9 měsíců, nevím do kdy budeme potřebovat kočárek, protože už teď nechce být v něm.

Který z těchto tří sportovních kočárků by byl nejvhodnější?

Děkuji za odpověď

Ahoj,

nejlehčí konstrukci spolu s nasazeným sportovním sedadlem (10 kg) a nejprostornější sezení s výškou zádové opěrky (50 cm) má jednoznačně model Zopa Move Cross 2.

Z Tvého výběru a při kritériích, která uvádíš (otočnost, prostornost, lehkost) je jasným vítězem.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat Kočárkovou poradnu, Kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka