Cybex Balios S z bazaru je rozvyklaný - hýbe se do stran. Je to normální?

Zodpovězené
1. říj 2020

Dobrý den,

koupila jsem z druhé ruky kočárek a je dost rozvyklaný - jako že se hýbe do stran.

Je to normální?

Děkuji za odpověď.

Ahoj!

Nevím, jestli Tě potěším, ale je to poměrně běžné. Jako lehčí skladný otočný model je Cybex Balios S z řady Gold od Cybex - u takovým dostupnějším, zejména městským modelem, což splňuje právě ty kritéria nižší váhy a kompaktnosti, ale není nijak zásadněji robustní či pevný / odolný. Takže, a to zejména, používáním na těžším terénu a "nešetřením ho", hrubší manipulací se časem ve spojích uvolní, co Ty vnímáš jako rozvyklanou konstrukci. Takže ano, je to poměrně normální, a tím, že spoje jsou na nýt, a ne na šrouby, moc se s tím udělat nedá.

Cybex Balios S

Přeju to najpohodlnější kočárkování,

Eli z Modrého Koníka.