Dá se Cybex Cloud polohovat jen na kočárku?

Zodpovězené
4. zář 2023

Ahoj,

máme Peugeot 308 SW. Jedná se o model 2021, který má šikmé sedačky. Prý, pokud chci vozit na Isofixu, mám koupit polohovatelné vajíčko. Jinak bych ho mohla mít příliš „vsedě“.

Četla jsem různé články a diskuze a všude je psáno, že Cybex Cloud lze polohovat jen na kočárku.

Články jsou z 2020 a 2021 a já jsem aktuálně našla Cybex Cloud T i-Size, které by mělo být polohovatelné i na Isofix základně.

Při použití se základnou Base T lze nastavit sklon autosedačky Cloud T i-Size pro dokonale pohodlnou jízdu. Mimo vozidlo může být použita s kočárkem jako ucelený cestovní systém, který poskytuje maximální pohodlí díky ergonomické poloze úplného lehu.

Info také zde: https://www.cybex-online.com/en/cz/p/CS_PL_Clou...
Nástupce oceněné Cloud Z2 i-Size, dětská autosedačka Cloud T i-Size se vyznačuje pohodlným sklopením v autě a polohou lehu, když se používá jako součást cestovního systému.

Base T se mi líbí proto, že je otočná a má pokračovací sedačku Sirona T i-Size.

Je polohovatelná do lehu i na Isofixu i na kočárku a v případě nutnosti vhodná i na delší cesty/kočárkování?

Děkuji

Ahoj,

dětská autosedačka – tzv. vajíčko CYBEX Cloud T i-Size je dokonalým všestranným řešením. Poloha lehu je možná na konstrukci kočárku, ale v autě to není vždy samozřejmostí! Potřebuješ spojení se správnou základnou.

Pokud plánuješ spojení se základnou Base T, tak můžeš autosedačku i v autě sklopit do polohy lehu pro dokonale pohodlnou jízdu a také po nasazení vajíčka na konstrukci kočárku.

Pokud bys měla v plánu koupi jiné základny např. Base Z2, tak poloha lehu v autě nebude možná.

Připojuji video, kde zaměstnanec firmy Cybex předvádí jak se má autosedačka Cloud T i-Size se základnou Base T správně upevnit na sedadlo auta a v jakých polohách se může vajíčko na základně používat:

Nezaměňuj si však používání vajíčka s hlubokou korbou. Vajíčko se má ke spánku využívat pouze příležitostně, například na cestách či cestě k doktorovi, rychlém občasném nákupu. Tedy ne na pravidelné kočárkování.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat Kočárkovou poradnu, Kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka