Dá se hluboká korba Cybex Priam 2020 a 2021 zvednout pomocí adaptérů?

Zodpovězené
8. srp 2022

Ahoj,

chtěla bych se poradit ohledně hluboké korby.

Dá se hluboká korba Cybex Priam 2020 a 2021 zvednout pomocí adaptérů?

Nebo pro tyto starší typy Cybex Priam jsou adaptéry jen pro sportovní část a vajíčko?

Děkuji za odpověď

Ahoj,

bohužel Tě nepotěším. Touto novou funkcí - výše umístěné hluboké korby na konstrukci, má pouze nový ročník 2022. Tedy nejnovější model Cybex Priam 4. Jeho předchůdce Cybex Priam 3 tuto funkci na korbě nemá.

Hluboká korba Priam 4 je sice na adaptérech, ale tyto výškové adaptéry jsou přímou součástí kočárku. Nejsou to samostatně dokoupitelné adaptéry.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka