Dá se ke kočárku Bexa Line 2.0 připojit stupátko?

Zodpovězené
17. led 2024

Ahoj,

ve starší odpovědi jsem našla, že ke kočárku Bexa Ultra se nedá připojit stupátko pro starší dítě.

Je tomu tak i v případě Bexa Line 2.0?

Rozdíl mezi dětmi bude 20 měsíců a hledám řešení, že jak se přepravit se 2 dětmi, protože vícekrát týdně chodíme s MHD do centra města. Syn chodí ještě pomalu, běžná pětiminutová cesta by trvala minimálně 20 minut. Sourozenecký kočárek nechci, protože do MHD by se nevešel. Skejt mi přišel jako vhodné řešení.

V případě, že by se dalo připojit, tak podle čeho vybrat, aby se dal kočárek pohodlně tlačit a abych nezakopávala do koleček?

Děkuji

Ahoj,

nepotěším Tě. Ani ke Tvému modelu kočárku Bexa Line 2.0 nelze připojit stupátko pro staršího sourozence. Celkový design jeho konstrukce spolu se sníženou nosností kočárku to neumožňují.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat Kočárkovou poradnu, Kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka