Dá se na Moon Relaxx Edition přikoupit uzavíratelný nákupní košík?

Zodpovězené
21. říj 2022

Dobrý den,

mám doma tento kočárek ve verzi Mud. Na fotkách Ice Flower verze vidím, že má uzavíratelný košík, u toho svého nic takového ale nevidím. Je to pouze u této verze, nebo ho lze nějak dokoupit i na Mud?

Děkuji

Ahoj,

Moon Relaxx Edition v barvě Ice Flower je speciální edice barevného designu modelu. Pouze tento barevný design má uzavíratelný nákupní košík. Ostatní modely mají košík otevřený.

Výrobce nemá možnost koupě košíku s uzavíráním či otevřeného. Tento produkt není možné koupit ani jako doplňkové příslušenství nebo náhradní díl. A to u kteréhokoli ze čtyř barevných provedení (Black, Navy, Mud, Ice Flower).

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat kočárkovou poradnu, kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka