Dá se na sporťák Britax B-Motion 3 připevnit hluboká korba s vajíčkem?

Zodpovězené
1. srp 2022

Ahoj,

mám tříkolový sporťák Britax B-Motion 3, ale je bez adaptérů.

Dá se na tento kočárek připevnit i hluboká korba s vajíčkem?

Děkuji

Ahoj,

bohužel bez adaptérů nelze připevnit na kočárek Britax B-Motion 3, ani hlubokou korbu, ani autosedačku.

Potřebuješ tyto adaptéry - Britax-Römer adaptéry pro AFFINITY/SMILE III/B-Agile/B-motion pro autosedačky Maxi-Cosi. Zakoupit je můžeš na Babyplace.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoli další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka