Dá se na Thule Spring nasadit hluboká korba pomocí přídavných adaptérů?

Zodpovězené
10. srp 2023

Ahoj,

přemýšlíme nad koupí Thule Spring, ale nějak se neumíme dopátrat k informací, zda lze na tento kočárek nasadit i hluboká korba pomocí nějakých přídavných adaptérů.

Můžeš nám dát odpověď?

Našli jsme, že lze k tomuto kočárku připevnit vajíčko, ale to není ideální volba pro delší kočárkování.

Děkuji

Ahoj,

na kočárek Thule Spring není možnost nasadit hlubokou korbu.

I v našem popisu uvádíme pouze možnost nasazení autosedačky na konstrukci kočárku: Thule Spring lze zakoupit jako samostatný sportovní kočárek s možností připojení autosedačky – tzv. vajíčka.

K dispozici je buď jako kompletní kočárek, nebo konstrukce bez stříšky, kterou dokoupíte dle vlastního vkusu.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat Kočárkovou poradnu, Kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka