Dá se nakliknout vajíčko Britax Römer Baby-Safe 2 i-Size na kočárek Valco Baby Snap 4 Trend Sport?

Zodpovězené
5. črc 2023

Ahoj,

mám vajíčko Britax Römer Baby-Safe 2 i-Size a sportovní kočárek Valco Baby Snap 4 Trend Sport.

Bude možné na uvedený kočárek vajíčko nakliknout?

Pokud ano, které adaptéry si mám pořídit?

Druhý kočárek mám Cam Dinamico Up Top Limite Edition 2017.

Bylo by možné využít konstrukci k nakliknutí zmíněného vajíčka?

Děkuji

Ahoj,

kočárky značek Cam a Valco Baby nelze propojit s autosedačkami - tzv. vajíčky značky Britax.

Autosedačku Britax Römer Baby-Safe 2 i-Size nelze nakliknout na Tebou zmíněné kočárky.

Ke kočárkům lze s příslušnými adaptéry připojit autosedačky známých značek. Například Cybex, Maxi-Cosi, Joie, BeSafe, Kiddy atd.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat Kočárkovou poradnu, Kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka