Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Easywalker Harvey. Je vhodný do města i do přírody?

Zodpovězené
18. únor 2019

Dobrý den,

máte prosím zkušenost s kočárkem Easywalker Harvey? Je lehký, skladny. Zdá se mi, že pěnová kola a velikost sporťáku/korby je velká nevýhoda. Krásně se ovládá jednou rukou, ale jestli to neubírá až moc jízdním vlastnostem? Jsme ve městě, přeci jenom někam na výlet do přírody vyrazíme.

Moc děkuji

Ahoj!

Easywalker Harvey je za mě propracovaným kočárkem s mnoha fajn funkcemi. Maminky, co s ním znám, jsou převážně spokojeny a svou volbu si chválí. Co se pěnových kol týká, nejsou nekvalitní - Easywalker si standard svých produktů dost hlídá. Občasnou přírodu myslím zvládnete také - nejsou nejmenší, a jsou také dostatečně široká a odpružená. Teréňák to jistě není, ale využít se dá všestranně - pokud nepůjdete do extrému samozřejmě.

Velikost hluboké korbičky nevidím jako problém - je taková průměrná. Plus mínus 75 cm na délku je zcela v pořádku, do půl roku (a více) v ní myslím bez problémů vydržíte. Sportovní část je velikostně také tak nějak ve své kategorii ve středu - není z největších, ale minimálně dva, dva a půl roku sloužit bude.


Přeju to najpohodlnější kočárkování,

Eli z Modrého Koníka

Více o mně na Youtube: kočárkuju / zpívám (koukni i Spotify), nebo Instagramu.