Easywalker jackey versus Inglesina Maior. Jaké jsou mezi nimi rozdíly?

Zodpovězené
9. srp 2022

Dobrý den,

ráda bych pořídila druhý kočárek pro syna 1,5 roku, který by měl zvládnout časté cestování - letadlo, auto, výlety nejen po hezkém městském chodníku, ale i třeba park, štěrk apod. Ideálně lehký a snadno složitelný. Manžel má 187 cm, tak aby při procházkách netrpěl při nízké rukojeti. Jsou nějaké zásadní rozdíly mezi Easywalker Jackey versus Inglesina Maior?

Můžeš poradit i nějaký jiný tip?

Děkuji

Ahoj,

Inglesina Maior má skládání zádové opěrky pásem. Hlavním rozdílem mezi nimi je ve velikosti kol a materiálu. Inglesina má velká pěnová kola a tvrdší odpružení. Odpružení je podobné Valco Baby, takže se může zdát, že skoro žádné.

Oproti tomu Easywalker Jackey má menší kola z tvrzené gumy. Odpružení má však dvojité na všech čtyřech kolech. Výška rodičovské rukojeti je fixní u obou modelů. Jackey má výšku 104 cm, Maior má výšku 107 cm. Můj manžel měří podobně jako Tvůj a neměl problém s Jackeym.

Můžeš si o něm přečíst moji podrobnou recenzi. Jackey má navíc funkci samoskládání. Maior má zase nánožník v ceně, ale cenově si jsou velmi podobné.

Je už na Tobě, pro který z nich se rozhodneš.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka