Elodie Details Mondo versus Mamas&Papas Airo. Který je lepší?

Zodpovězené
27. srp 2023

Ahoj,

děkuji za odpověď na mou otázku https://www.modrykonik.cz/ask-an-expert/kocarko...

Z Tebou doporučených kočárků se mi nejvíc líbí Elodie Details Mondo a Mamas&Papas Airo.

Který z nich je lepší a proč?

Děkuji

Ahoj,

Mamas&Papas Airo je lehoučký cestovní kočárek pro rodiče, kteří chtějí cestovat pohodlně a snadno. Má ultra kompaktní tvar, který je po složení praktický na převážení v autě, cestování letadlem i uložení kočárku doma. Kočárek snadno složíš jednou rukou a díky popruhům jej lze přenášet na zádech jako batoh nebo přes rameno jako tašku. Ale k běžnému používání ve městě bych ho nevyužívala. Také se mi zdá problematická poloha lehu, při ní totiž stříška zasahuje rodičům do prostoru pohybu nohou při chůzi.

Osobně bych Ti spíše doporučila Elodie Details Mondo, který je o 1 kg lehčí a po složení má menší rozměry než Airo. Navíc má odolnější kola z tvrzené gumy a stříšku větších rozměrů.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat Kočárkovou poradnu, Kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka